zari

Můžu u toho kluka mít šanci?

Líbí se mi jeden kluk ze třídy, občas se na mě směje a párkrát jsme si psali, ale on je mistr republiky v plavání ve své kategorii a samozrejmě ho chce polovina holek ze třídy.
Ale jednou se od mé bývalé kámošky dozvěděl, že se mi líbí a byli tam i jeho kámoši, ti se mi smáli, ale on ne. Myslíte, že u něho mám šanci?
A co bych teď měla udělat?
Dík za odpovědi předem…
Doplňuji:
Plavat umím(kdo by neuměl…)

Nejlepší odpověď
adri26

Určitě u něj šanci máš. :) To,že se na tebe občas usměje je dobré znamení. :) Buď sama sebou a také se usmívej.Zkus s ním třeba navázat řeč až budete sami (mohl by se před ostatními totiž stydět) a on pak třeba pozná,že jsi fajn.Držím ti palce :)

Další odpovědi
zjentek

jak se to vezme ..umíš plavat?

anonym

Michal Kolesa by mu určitě konkuroval…
Doplňuji:
to on byl v plavání mistrem všeho.....