Maggie.b

Muzu to vyprat?

Dobry den, mam na dresu fixou na textil podpis ale na cisle tudiz je to jiny material. muzu dres prat bez toho aniz by podpis zbledl nebo zmizel?

Nejlepší odpověď
briketka10

ano na tolik stupňů, kolik je napsáno na dresu většinou na 30°C

Další odpovědi
anonym

Myslíš, na tom pogumovaným? Tak to teda nevím, zkus to nejdřív trochu pošudlat houbičkou, jen kousek, nevím, jak to funguje, ale taky myslím, že by to mělo držet.