paletka

Mužu syna vydědit když je ve vězení.A JAK NA TO.

Nejlepší odpověď
rynek878

zde byste měla najít odpověď:

Zdroj: http://www.bez­platnapravnipo­radna.cz/onli­ne-zdarma/ruzne/zneni-vynatky-definice/5013-jak-vydedit-syna-dceru-dite-potomka-informace-pravidla-zakon.html

Další odpovědi
kokoťenko

Ano můžete pokud byl odsouzen pro úmyslný trestný čin k trestu odnětí svobody v trvání nejméně jednoho roku.
Sepíšete závěť a zde uvedete důvod/y k vydědění.

Fidel

Ve vašem vlastím zájmu doporučuji vydědění sepsat formou notářského zápisu u notáře – budete mít větší jistotu, že po vaší smrti váš syn listinu nezatají a nebo nezpochybní…