Klára K.

Můžu svoji vlastní otázku označit jako zajímavou?

A svoji odpověď jako užitečnou?
Nebudu to dělat, nebojte, jen mě to tak napadlo, protože třeba na FB jde dávat like vlastnímu komentáři, no a podle mě je to prostě trapný 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Vlastní otázku ani odpověď ohodnotit nelze,určitě ne ze stejného profilu.

Další odpovědi
anonym

Místní „body“ nemají bohužel pražádnou vypovídající hodnotu o kvalitě, natož
o správnosti odpovědi nebo zajímavosti otázky..
My, pravidelní uživatelé o tomto stavu víme a ani „zajímavé“ otázky nehodnotíme nebo neposuzujeme podle udělených počtů bodů za „zajímavost“.
Takže i pokud by šlo hodnotit svoje vlastní otázky, stejně to o ničem nevypovídá, tak jako celkové hodnocení a žebříčky aktivních nicků této poradny. Tady se hodnotí nicky (několik soupeřících stran hodnotí bez rozmyslu svoje „koně“ , často aniž by přečetli jejich odpověď nebo jí správně pochopili, natož spravedlivě ohodnitili) takže asi tak…
Pokud se ti podařilo najít způsob, jak hodnotit sebe samu, užij si to, ale žádné hvězdičky, nominace, body a žebříčky nikdo kdo není zrovna po lobotomii mozku nebere vážně.
Doplňuji:
Omlouvám se těm několika málo uživatelům, kteří si zachovali vlastní tvář.

anonym

Na rozdíl od kolegy drapa nevím, co jsou to „falešné nicky“ Je tu jedna uživatelka, která má hodnocené otázky svým vlastním nickem. Má ale uzavřený profil, což je u většiny starších uživatelů, bohužel, nutností. Mám podezření, že toto je ale technická chyba, protože tu v určitém období „prohodila“ pár profilů. Ale to je opravdu výjimka.
Údajně je toto ošetřeno tak, že si ani hvězdičky, ani palce nelze dávat v případě přihlášení ze stejné IP adresy. Takže to tak úplně snadné není.
Proto se tu setkáš častěji s bodováním určitých členů určitými členy, což je zapříčiněno tím, že, bohužel, jsme zde rozskupinkováni. Mezi těmi skupinami občas vypuknou tahanice o červenou fusekli, a to je tu potom pěkně hnusně. Tady se bavíme za účelem občasného poskytnutí rady a pomoci, ale někdy to vypadá jak v parlamentu. Ještě že tu nemohou lítat facky a pohlavky.
Doplňuji:
Vždyť jsi tu zaregistrovaná už rok, tak jak to, že takové věci ještě nevíš? Nejsi první, kdo se na to ptá.

anonym

Vlastní otázku opravdu nelze označit jako zajímavou, ale co je tady zajímavé, zvlášť u očka s malým „o“, že hodnotí otázky všeho druhu „klubru“ jako užitečné, ale obráceně to klubru nedělá. Prostě to je jednostranná záležitost a dle kodexu, i mého názoru, je tato praktika nedůstojná vůči ostatním uživatelům.

briketka10

Bohemico,
lobotomie mozku dobrý výraz :DD

led

„Na rozdíl od kolegy drapa nevím, co jsou to "falešné nicky"", krásny vtip.
O falošných nickov a falošných bodov, o sôsobe vlastného dobodovávania sa, o vytváraní si akejsi "pretoriánskej gardy“ svojich „pomocníkov“ tu bolo mnoho príspevkov. Jedným z prispievateľov, svojimi príspevkami, ste boli aj vy, ocko.
Pozrite si archív.
„Je tu jedna uživatelka, která má hodnocené otázky svým vlastním nickem.“
na túto tému bolo tak isto popísané mnoho strán textu, bolo to aj mnohokrát vysvetlené. Pre akú príčinu, tento uzavretý prípad znova nenápadne otvárate? Ak budeme otvárať archívy, hrabať sa len v minulosti a zabudneme žiť v prítomnosti, o budúcnosti ani nebudeme snívať. Načo, keď minulosť je taká zaujímavá, dokáže odhaliť netušené súvislosti…sú­vislosti tieňov…pomôže pre pochopenie prítomnosti a predvídanie budúcnosti… Corruptio optimi pessima, de te fabula narratur…

anonym

ad „led“ : vy jste ta, co se před časem prezentovala pod nickem "život"nebo pod jakým ?

led

V dobe, keď som požiadala o zrušenie nicku ´led´, z dôvodu osočovania niektorými klamármi – neprispôsobivými uživateľmi a administrátor preveroval pravdivosť klamných tvrdení (mená tých klamárov-užívateľov nebudem menovať) mala som nick ´život´. Po očistení môjho mena adminom mi bol vrátený pôvodný nick. Body z náhradného nicku ´život´ sa nepridali k môjmu nicku.

anonym

Děkuji za vysvětlení. Jen nechápu, že někdo, kdo je neprávem osočován se brání tak, že zruší „napadaný“ nick? To je jako by dal útočníkům za pravdu. Byť jen na chvíli. Proč nebyly vráceny a přičteny i body když byl původní nick očištěn? V některých podobných případech tomu tak bylo. Admin asi posuzuje každého podle svých vlastních pravidel, která si nechává pro sebe.

led

Jen nechápu, že někdo, kdo je neprávem osočován se brání tak, že zruší „napadaný“ nick?
Pri podozrení z nekalej činnosti by nikto, kto je na čelných miestach – zlatí užívatelia sú na čelných miestach tejto stránky – nemal do svojho očistenia zotrvávať na týchto miestach. Body, pozícia, nie sú všetko, ale vlastné svedomie áno.

anonym

Právě že body a pozice všechno nejsou! Obzvláště na poradně, která má takovou úroveň, jakou má i s bodovým hodnocením.Jde o to, zachovat si tvář a to změnou osočovaného nicku za jiný a návratem zpět, jaksi nelze. Já takový postoj nazývám kolaborací.

led

Pozor na správny výraz:„Kolaborace je spolupráce s nepřítelem proti vlastní zemi.“
Ak „vlastná zem“ = odpovedi.cz, kto je tu komu nepriateľ?
Ja nemením názory, ani svoj postoj…
Najväčšie zlo medzi ľuďmi robí ľudská chamtivosť.

Zopakujem:Pri podozrení z nekalej činnosti by nikto, kto je na čelných miestach – zlatí užívatelia sú na čelných miestach tejto stránky – nemal do svojho očistenia zotrvávať na týchto miestach.

anonym

led, to je na můj vkus příliš mnoho bezpředmětné „osvěty“. Dobrým vtipům je dobré se zasmát, což tedy u tvého příspěvku jaksi nelze – není dobrý ani jako vtip. Rozčílený, útočný, nekolegiální to ano. Čím se cítíš být dotčena? Minulost se prolíná do současnosti a ovlivní každopádně i budoucnost. Jedovatost otráví především toho, kdo jí míní obšťastnit osoby, proti nimž má neustále potřebu si vyjasňovat postoje. Můj postoj je jasný – celé je to o tobě a o tvých problémech.
Za svými názory si stojím, a jak se někdo snaží je překrucovat a „dovysvětlovat“, to není zdaleka má starost.
Udělej si k tomu klidně i větný nebo slovní rozbor. Zřejmě opět zafungovala profesní deformace.

led

Neučila som jazyky, ale odborné predmety. Takže o profesnej deformácii nemožno v tomto prípade hovoriť.

anonym

Tím hůř. Přerostlo tě to.

led

Mám pocit, že začínate byť príliš osobná, ja neútočím na vašu kartársko-vešteckú kvalifikáciu…
za mojou kvalifikáciou sú výsledky známe aj vo svete.

gagaga

Ocko, s tou vasi zakernosti , zlomyslnosti a prolhanosti jste se uz narodila, nebo jste se ji naucila ? Nejenom ze by jste mela zacit pracovat misto vykladani blbosti na sve dusi, ale dle fotografie soudim ze i na svem tele ..
Vy musite byt v zivote silene osamocena, nestastna … soudim podle toho , jak nas zde obcas chcete presvedcit o opaku ..
a dalsi vztah vam opet nevysel ?
Kdyby vam zase prdly nervy, tak mi taky neco napiste ..:) klidne i o jedovatosti a zhrzene milence . :)
Uz se chovate taky nekdy jako zhrz. milenka :)
Jako ja .., no.. :)

A Klarko, neoznacujte si svoje otazky, ani odpovedi ..neklesejte sama pred sebou tak hluboko … :)
Na to tady mame jine 2 experty ..:)
Snazi se nam zde namluvit, ze to nejde, a ze vsechny svoje body maji POCTIVE za svoje otazky a odpovedi .. ale KDO je boduje, jakym nickem ..uz JAKO nevidi … -iv-

gagaga

ocko .. a vy patrite do jake " skupiny " .. :)
ja mam dojem, ze by jste rada vlezla do kazde, ale v zadne o vas zajem neni ..:)
a vetsina tech, kteri tvrdi, ze o falesnicich nic nevi , jsou jimi dobodovavani ..:)
bud blbecky ze sebe jen delaji, nebo jimi opravdu jsou ..
ja jim napriklad opravdu jsem .. :)

  • iv-