Joziin

Můžu svému 2ročnímu kocourovi dávat pivovarské kvasnice PargaVit?

koupil jsem si 250 tablet pivovarských kvasnic PargaVit pro sebe, abych si zvýšil chuť k jídlu, ale všiml jsem si, že kocour o to má stejný zájem, bude vadit, když to kocourovi budu dávat také? 1–2 tabletky denně??

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zda přímo Pargavit netuším, ale pivovarské kvasnice se jako potravinový doplněk kočkám dávají. Na dávkování se raději zeptej veterináře.

Zdroj: http://www.cen­trumkrmiv.cz/pro­duct/kvasnice-pivovarske-933/

Další odpovědi
ReHu

1–2 denně?
To je hodně.
Vem si, kolik váží.
Zavolej na veterinu a na dávkování se optej.