rybíz

Můžu stáhnout z internetu videoklip?

Ale tak, abych si mohl písničku nahrát bez obrazu na CD? Totiž některé písně jsou pouze jako videoklip.

Nejlepší odpověď
SinceX

Samozřejmě, třeba na youtube můžete zkusit „youtube downloader“
http://stream­download.okam­zite.eu/youtu­be-downloader-online/

Dáte odkaz a download – poté stáhněte nějaký converter – například Format Factory, překomprimujte z videa na mp3 a poslouchejte.

Nebo, najděte si písničku, a tu pak napište do vyhledávače, syntaxe zní:
Andrea Bocceli – Time to say goodbye.mp3 download. a hledejte..:)

Další odpovědi
kapka

My používáme aTube Catcher, dá se tam nastavit v jakém formátu to chcete stáhnout, jestli jako video nebo MP3 atd.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/os­tatni/atube-catcher/?g[hledano]=atu­be%20catcher%20%E8es­ky&g[oz]=2.0.399

Jahoda

já používám Internet Download Manager (IDM). Na každým videem se mi zobrazí „Download video“. Kliknu na to a automaticky se to začne stahovat. Je to rychlé a přitom pohodlné. Doporučuji 🙂