lindev

Můžu současně pracovat na ŽL i HPP, když je HPP financováno z Evropského sociálního fondu?

Bylo mi totiž sděleno, že pokud je HPP na dotace tak nemůžu dále pracovat i na ŽL. Chci se tedy zeptat jestli je to pravda. Díky za odpověď, Eva

Odpovědi
ivzez

„Pracovat na ŽL“ ani na základě živnostenského oprávnění nelze (zákoník práce nic takového nezná). Na základě živnostenského se podniká (vlastním jménem a na vlastní náklady).

„Financování z Evropského sociálního fondu“ napovídá zaměstnání ve státní sféře nebo v neziskovém sektoru, jejichž zaměstnanci nesmějí vykonávat SVČ.