tess22

Můžu sníst prošlé jáhly?

Ahoj, mam dotaz jestli muzu sníst jáhly které maji na obale již prošlé datum (3.4 2014) pytlik uz jsem dříve otevřela, ale zavřela jsem jej tesnicim kolickem. Je dobre abych je jeste konzumovala nebo je radši vyhodit?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Můžeš, pokud nevykazují plíseń, nebo tak něco:-))

Další odpovědi
annas

Pokud jsou vzhledově v pořádku, můžete je použít. Ale musíte je nejméně 3× spařit horkou vodou, protože po delší době zhořknou.

elektrikář

Pokud při skladování nežlukly a nezhořkly nemělo by jim nic být.