Můžu sníst buřt?

Doplňuji:
Jenže já umřu když ho sním, jako kdyby muž s cukrovkou snědl kostku cukru 1mx1mx1m :( Ale věřím ti :)

Nejlepší odpověď
Drap

Můžeš, jí ho většina lidí.

Další odpovědi
zjentek

mně je to buřt .)

SpeedyCZ

A co já, můžu sníst rohlík?

Fantom Nasty

Nemůžeš!

Braník

můžeš,ale bez té kovové spony
Doplňuji:
to nevadí,jen nechápu proč se na to ptáš nebo si tu z nás děláš
p…l

honza19hk

to snad záleží na tobě.
Doplňuji:
Proč bys měl umírat? Pokud je otrávený tak ho nejez.

www

To je ale zase otázka..
To jako umřeš odporem nebo proč? Diabetes mám a kostka cukru mne nezabije i bez léků!

anonym

Shrneme to:

  1. můžeš, pokud nejsi alergický na některou ze surovin, z nichž je vyroben
  2. nesmíš, pokud jsi na některou složku alergický. Dále také nesmíš, pokud Ti to někdo zakázal (třeba maminka, která s příslušným počtem buřtů počítá pro další úpravu).

Ad www – přehlédl jsi rozměr kostky. Tu bych měla jako smrtelnou dávku i já, která cukrovkou netrpím. Jenom bych ráda věděla, kde se takový kostkový cukr vyrábí.

To je fakt otázka, která pomůže rozlousknout nějaký životně důležitý problém. Takové tu mívají jepičí život. Myslím že plným právem.

cochee

Tak podle tvého „Doplněna:“ to asi sám dobře víš, tak proč se ptáš?

anonym

nejez ho, je to hnus ☹