Zlatonka

Můžu si znova požádat o odpuštění školného pro děti?

Už jsem tak učinila v září, říjnu a listopadu 2013 ( vždy se to podává na tři měsíce) poradila mi to sama ředitelka ve školce kvůli tomu že pořád nemám práci. Mohu si požádat ještě jednou na měsíce prosinec, leden a únor pořád kvůli tomu že jsem ještě nenašla práci? Je mi trapné se na to ředitelky ptát. Dá se požádat několikrát za jeden školní rok, nebo to jde jen jednorázově..

Odpovědi
anonym

Klidně si žádost podej. Pokud tě ředitelka sama vyzvala, abys to udělala a ví-li, že dosud práci nemáš, nejspíš ti vyhoví. Ve vyhlášce jsem nenašla, žádnou úpravu, zda je odpuštění školného časově omezeno. Zde plně záleží na rozhodnutí ředitele MŠ.