gnosis

Muzu si zitra (nedele) v Ostrave uredne overit podpis na plne moci? a kde?

podle seznamu czech pointu aktualizovaneho k 1.8.2011 by to melo jit v nekterem z nakupnich center (avion – zabreh) a v tescu na ulici Sjizdna. moc prosim o jakekoli dalsi info.

proc se ptam: jde o jednani ohledne dedictvi – notar mi dal 5 pracovnich dni na overeni, pricemz 5 z 5 techto dni jsem na dovolene v zahranici, zbyva mi jen zitrek (ktery jsem si chtel ponechat v zaloze, abych se poradne dobalil)
Doplňuji:
diky, hledam telefony. co se da delat, ceka me neplanovany vylet do ovy. Iv, nevhodne je podle me slabe slovo:) napada me spousta nepublikovatelnych privlastku. mimochodem pan mistr notar si za jednani uctuje 12 taliru:)

Nejlepší odpověď
tom004

Na každé,otevřené poště.A,ta,se v Ostravě,naj­de,i v neděli­.Jestli v nákupních centrech,to jsem neslyšel.Ledaže,je v některém pobočka ČP.

Další odpovědi
anonym

Objedte si to jeste dnes , at mate kdyztak nejake misto v zaloze na zitrek. Nebo zkuste obvolavat ty nakupni centra. Snad je tam spojovatelka , ktera by mela mit prehled…
kazdopadne drzim palce .
A uplne v nejhorsim napiste notari . Myslim , ze vam musi vyhovet. ted v lete a davat 5 prac. dni se mi zda nevhodne. ☹ -iv-
Doplňuji:
P.S. Ok – hlavne nemejte velke nervy pred cestou. Prala bych vam , at se vam to podari do zitrka objezdit a kdyby ne , jeste me napadlo , ze by jste mu mohl ( notari ) v pondeli zavolat a vysvetlit situaci. A ovladejte se. !! Vyhovi vam pak snadneji. 🙂 -iv-

gnosis

Uspesne vyreseno