Nomadka

Můžu si založit web?

Ahoj,
je mi třináct a chtěla bych vlastní web. Nemyslím tím něco ve smyslu blog.cz nebo estranky.cz.
Měla jsem chvilku na endoře, ale nebyly tam dobré domény.

Chtěla bych si založit pikolo – zdarma na http://www.web4ce­.cz, ale je tam nějaká objednávka. Já nevím…

Má s tím hostingem už někdo zkušenosti? Předem děkuji…

P.S.: Popřípadě neznáte nějakou stránku podobnou endoře?

Odpovědi
www

Můžeš, dokonce zdarma, stačí projít odkaz

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=web+z­darma&client=ms-opera-mini&channel=new&sky=­ee&redir_esc=&hl=cs&

KdoSiOdJinud

Objednávka na tvém odkazu je platba za právě doménu, ke které ti dají hosting zdarma. To můžeš udělat i beze změn na webu co máš teď u endory. Investice 108,– kč bych řekl že rodiče nevytrhne, pokud mají takhle iniciativní dítko :)

Hodně štěstí :)

Děda Louda

Můžeš, máš mé požehnání.