Jirka

Můžu si v letadle sníst vlastní jídlo?

Můžu si během letu sníst v letadle vlastní jídlo?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Proč by ne ,to vám nikdo nezakáže.

Další odpovědi
Terryle

Jasně, já to dělám běžně. Hlavně u nízkonákladovek, ale ani u normální aerolinky není problém s sebou mít něco vlastního… ale velký jídlo si nosit nemusíš, klasický společnosti většinou dávají jídlo automaticky zadarmo.
Akorát bacha, ať v tom jídle není nic, co by šlo konzistencí označit za tekutinu, pastu nebo gel. Asi pozor i na kečup nebo tak – nikdy nevíš, na jakýho troubu nebo šťourala u bezpečnostní kontroly narazíš… :)

led

Môžte, len si neotvárajte konzervu. To by hneď zasiahol letecký policajt.
Určite, ako naschvál, sedí vedľa vás 😁

jokyk

Ano nikdo Vám nic neřekne a pít si můžete taky své.Dělám to běžně.Koupím si co mám ráda a let je mnohem příjemnější.