zjentek

můžu si umejt hlavu šampónem pro psy?

právě jsem vykoupal mou jorkšíra jejím novým šamponem a koukám, že z toho norkovýho oleje, kterej má bejt v tom šamponu, má tak úžasně lesklý vlasy, že to chci taky ..co myslíte, můžu?
Doplňuji:
..třeba upřesnit, že jorkšír má ve svý podstatě vlasy a že ten šampón je speciálně jen pro toto plemeno a tedy je určenej pro vlasy a ne pro různý chlupatý srsti a ták..
..jo a ph bude ok?

Nejlepší odpověď
anonym

Pes vlasy a ty srst. A ke snídani si dej DOG&CO CHUNKY HOVĚZÍ .

Další odpovědi
jáára

coby ne, do toho

Nazdar Bazar

Fundovanou odpověď ti dá jenom veterinář.

redy

Zkus a dej vědět nic se ti nestane.Obráceně by to bylo horší 🙂

tazatelka

Pokud má váš yorkšíráček vlasy, vy si klidně svou srst na hlavě jeho šamponem umejte. :-p

Monca_a

Já bych do toho šla. Alr prozačátek bych smíchala s šamponem na vlasy. Pokud v tom jsou agresivní látky které srsti jorkšírka nevadí a vlasům třeba jo, smíchala bych to s nějakým hodně regeneračním šamponém nebo i balzámem :). Když by v tom nějaké ty agresivní látky byli tak to určitě poznáš i když o smícháš s obič. šamponem na vlasy (můžou být potom např. hrubý, více lámaví, rychleji mastící atd.) pokud ti to z vlasama nic takového neudělá tak bych ho následovně použila jen samotný „psí šampon“.

ShyDoe

Proč ne ? holky si mejou vlasy šamponem pro koně : http://youtu.be/LoK­WfnmKk_w?t=2m5s
tak to zkus ;) můžeš taky kouknout na složení a porovnat se svým šamponem :)

anonym

Značkuješ si teritorium jako zvíře,pereš s jarem a mažeš s jebáky na zádech husím sádlem,smažíš topinky na induloně…
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Hip­pies