špulka

Můžu si sama platit socialní a zdarvitní pojišteni aniž bych byla OSVČ .

Zajímá mě jestli je ta možnost a jestli to nese sebou nějaké úskalí…

Nejlepší odpověď
kapka

Ano, zdravotní dokonce musíte, pokud nejste ani zaměstnaná, ani na úp, případně na rodičáku.

Další odpovědi
Drap

Ano, můžeš. Dokoce je to žádoucí. Pokud by za tebe nikdo neplatil narůstá ti dluh. Jediným úskalím je , – mít na to peníze.

kapka

Nebo myslíte. když jste zaměstnaná?