pavlik906

Můžu si první rybářský lístek udělat ještě teď ???

Nejlepší odpověď
www

Tvé otázce rozumím, takže ano, můžeš.
Je nejvyšší čas! Potřebuješ lístek od ÚMČ včetně zkoušek a povolenku od ČRS.
Praxe
Doplňuji:
To očko:
Dnes se při pořizování rybářského lístku, dříve tzv. zemského skládají, potažmo dělají, na radnicích zkoušky. Nebyl bych proto tak úzkoprsý v detailech slov při řešení otázky 😉.

Další odpovědi
anonym

Rybářský lístek je povolení k lovu ryb v průběhu sezony. Kdysi jsem poplatek za RL vybírala a poplatníci si jej vyřizovali i v polovině rybářské sezony. Takže rybářský lístek si neuděláte, ale vyřídíte.