sondasss

můžu si přivydělat u svého zaměstnavatele ,když jsem na rodičovské dovolené?

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě ano,u nás děvčata chodí vypomáhat,snad (pokud bude třeba se zeptám )asi 150 h ročně.

Další odpovědi
briketka10

Ano na mateřské i rodičovské dovolené si můžete přivydělávat, aniž byste přišli o dávky. Je ale potřeba dodržet několik pravidel.
celý článek:
http://www.job­s.cz/poradna/pra­ce-na-materske/prace-pri-materske-ci-rodicovske-dovolene/

Deli

Na rodičovské ano, na mateřské pouze jinou prací, než na kterou jste tam byla před mateřskou. Jen musíte zajistit péči o dítě jinou dosp.osobou (babička apod.).