Můžu si přivydělat, když jsem v plném inv důchodě?

Jsem v plném inv. důchodě,3. stupeň. Zajímalo by mě zdali si můžu přivydělat aniž bych o důchod přišel.Myslím tím přivýdělek na zkrácenou pracovní dobu. Děkuji za odpověď. Jitulik

Odpovědi
Tombik

Je tu možnost práce přes počítač. Je tu několik firem, které tohoto využívají.

jarm

Již před dvěma, třemi roky je zákonem dáno, že i při plném inv. důchodě můžete vydělat kolik můžete. Při část. invalidním důchodu „musíte“ vydělávat nebo jít na úřad práce. Záleží však teď všechno na tom jak se o tom mluví, co na výdělky plného inv.důchodu a i částečného říkají posudkoví lékaři, kteří jako bohové rozhodují, zda tam zůstanete nebo vás z důchodu vyhodí.
Odkaz nejde rozkliknout, zadejte do vyhledavače- výdělek při invalidním důchodu a vyberte odpovědi.

Zdroj: www.apoa.cz/me­dia/dokumenty/ak­tualne/​Vydelek_pri_in­validnim_ducho­du.doc