Weroniq

můžu si někde spočítat jaký druh jízdenky se mi vyplatí?

myslím, že na stránkách ČD je někde možnost spočítat cenu jízdenky na vlak pro jednotlivou nebo zpáteční cestu, ale jde někde propočítat cena pro týdenní jízdenku, 14denní nebo měsíční? pokud vůbec tyto varianty jízdenek jsou.. budu dojíždět nepravidelně a nevím, která se mi vyplatí nejvíce

Odpovědi
brusinka

Vím akorát, že mají jakousi kartu, kterou si zařídíš a máš potom jízdné výhodnější… Asi je to docela dobré, máma jezdí max dvakrát týdně a už tak se jí to vyplácí…