NikkiD

Můžu si nalakovat akrylové nehty klasickým lakem před jejich doplněním?

Nemám momentálně moc času a peněz na to, abych teď chodila na nehty, tak jsem přemýšlela, zda by vadilo, kdybych nehty o pár mm spilovala a přelakovala včetne „mé vlastní“ již odrostlé části ?

Nejlepší odpověď
Louise:3

Můžeš;)
nevadí to,protože tak podobně to tam dělají i oni ,ale speciálníma strojkama;)

Další odpovědi
hanny 2

Ano,někdy to tak dělám taky.Ale moc to nepiluj,ať si tu vrstvu akrylu moc neztenčíš,protože pak by se mohly odlamovat! A zpiluj si i trochu délku nehtů,protože dlouhé – alespoň u mne – se také brzy lámou při sebemenším nárazu!