zjentek

můžu si na vánoční svátky dát jen ovoce, zeleninu a nějakou vodu? Nestane se mi něco?

Doplňuji:
iceT: a neví babička o nějakých poruchách z dostatku? ..kdybych si přeci jen chtěl dát i nějaký nonsense

Nejlepší odpověď
badisko

Mily zjentku ty klidne muzes …tobe uz se asi neco stalo tato otazka je toho dukazem …

Další odpovědi
iceT

Nic se ti nestane,moje mamka říkává,že z nedostatku jídla se nikdy nikdo neposral:-)

marci1

Stane, nebude vám špatně, žádný žlučník, žádné trávicí problémy ! 🙂

postcd

třeba se ti stane to, že uděláš něco pro své zdraví a neztloustneš

Krakis

Už se asi stalo , ale jestli si nedáš kapra se salátem , tak určitě umřeš..... 🙂

zjentek

iceT: sakra to mělo jít do diskuze, přehmat ,)

iceT

tak o poruchách z dostatku snad víme všichni,spíš teda jsou to onemocnění-cukrovka,vysoký tlak,obezita u některých,ale klidně si dej nějakou maškrtku,to není na škodu,kor jen o vánocích:)

zjentek

badisko, teď mluvíš jako tlustý člověk

badisko

ja :D no to zrova …spalovani mam po tatovi… ikdybych zral jako prase …tak nepriberu ani kilo … a na mou vysku jsem akorat …

zjentek

hele, nedělej si tady reklamu na buchty, polož si na ně svoji otázku, která je toho důkazem ,)

kablik

tobě už nestačí jen zlatý prasátko ale přímo zlatý prase