Beer4Real

Můžu si na svém zakoupeném hektaru půdy dělat cokoli?

na povrchu jsem omezen 100*100 metry a co směrem dolů?
můžu si třeba vykopat 20km hlubokou šachtu?
chci vědět jestli mě patří i těch 2900km od povrchu k jádru Země

Nejlepší odpověď
badisko

nozes pokud mas patricna povoleni …coz na vsechno ti je nedaj …navic ve state byrokratu to bude trvat ta 10let a pak ti prijdou archeologove a stopnou ti stavbu protoze tam nasli hooodne starou kost ..minci..atd ..a kdyz uz bude po vykopavkach tak zase prijdou zeleni ze tva stavba bude hyzdit krajinu a buhvi co jeste a tak postaveni neceho zabere tolik casu ze to budou dokovcovat tvi synove a dcery…tak tan raci zasad mrkev a preji dobrou chut …

Další odpovědi
Fyzik

Ne. Všechno se eviduje :)

Studnu i budovu musíš nahlásit na stavební úřad. I cokoli podobného.

Drap

Nepatří. Co je pod povrchem od určité hloubky patří státu. Na hloubení šachty by jsi musel mít povolení Báňského úřadu.

franku

Můžeš pokud Tě nikdo nepráskne.Když není žalobce,tak není ani soudce.

manon

Beer4Real: A co by patřilo sousedům – čistě teoreticky? :) Omrkni tvar zeměkoule :)

Beer4Real

sousedy vykoupím :)