mužu si na nejakej strance upravit fotku tak třeba abych tam mela piercing?? )))

Doplňuji:
Ale já ten piercing nemám :DD
ja bych ho na fotce chtela a´jakože „přidelat“ :DDDD

Nejlepší odpověď
Drap

Jde, přimaluj si kroužek do nosu a dva menší do očních víček. Potom ještě hrazdičku na kořen nosu. Taky neni špatné propíchnou oba rty, třeba i vícekrát a samozřejmě obě tváře. Potom se na tebe všichni rádi podívají a budeš děsně sexy.

Další odpovědi
anonym

ve photoshopu: jednoduchý návod ► http://onsoftwa­re.en.softonic­.com/how-to-get-a-piercing-done-in-photoshop

mosoj

Záleží kde ten piercing máš.

Pro digitální úpravu fotek také již musíš mít nějaké znalosti s prací ve fotoeditoru.

Děda Louda

Ano.