Avatar uživatele
zjentek

Můžu si na kouřící haldě Ema ugrilovat buřta?

cochee- posledních 5let jsem tam každýho prvního první, tedy první den v roce. Pokaždý to tam hulí stejně a i teplota je dostatečná- bylo by to spíše takový grilouzení. Jinak táboráky se tam dělaj běžně, takže, jak vidíš, byl to chyták, zkoušel jsem, jak až jsou ty novoroční výšlapy vyhlášený- odpověď zní ano a všem sorry za zbytečnou otázku, nebo co.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

A byl už jsi tam? Já dvakrát a kouř jsem náhodou neviděl ani jednou, takže asi to chce dobré geo- nebo meteorologické podmínky (snad atmosférický tlak či co já vím), každopádně určitě se tam neválí žhavý materiál na povrchu a i kdyby – griloval bys buřta na ohni z černého uhlí? Já ne. Takže – ugrilovat buřta by sis na Emě mohl, kdyby sis udělal normální táboráček, nejsem si ale jistý, jestli to tam není zakázáno 🙂

ad Jugar: místní vědí, co je Ema a nakonec i ty jsi to z wiki vyhrabal, tak o co gou? Tvůj výrok o oxidu uhličitejm je totálně mimo; když si děláme buřta nad normálním ohníkem, tak tam jako oxid uhličitej není, ano?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Příště sem vlož odkaz,co je halda Ema.
Klidně si tam buřty ugriluj,oxid uhličitej je na buřty ideální.
Ještě bych si na tvém místě donesl pár kousků uhlí.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Halda_Ema
Coche,vždyť píšu,že oxid uhlič.je ideální,co se ti nelíbí?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

jo. akorát nebude k jídlu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Luxx

z Emy mám památku na koleně.. švihla jsem tam sebou po draku

před 3061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

zjentek: tak to jo, máš zkušenosti z opačného konce roku. Já tam byl v létě. Z toho buřta vygrilouzeného v oxidech síry bych ale měl respekt, to jo.

před 3062 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek