alenad

Můzu si misto igooglu , ktery konci nainstalovat Google chrome ?

Nebude taky koncit ? nebo je to to samé jako igoogle ?
a co bude s mym gmailem ? to jako taky skonci ? a co můj profil ?
jsem z toho daněk , fakt si nevim rady a datum zruseni se blizi – prosim poradite laikovi ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Gmail by měl běžet jako řada dalších služeb od Googlu. Jen některé Google vypne. Jinak prohlížeč Google Chrome moc nedoporučuju používat, protože odesílá data o Vaší aktivitě – jako třeba které stránky navštěvujete či jaké soubory a odkud stahujete. Lepší bude používat jiný internetový prohlížeč, například Internet Explorer nebo Firefox.