angel7

Můžu si jako helmu na normální jízdu na kole koupit skate helmu (kokosku)?

Normální cyklistické helmy se mi nelíbí a přemýšlím i o koupi Longboardu,takže by se mi skate helma hodila i na něj..

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Bedy

Ano

Ano, lze to, ale podle mého názoru kokoska není moc pohodlná – přecejen cyklistická helma má vymakané větrání, řadu helem si lze v pohodě nastavit přímo na tvou hlavu apod.

badisko

Ne

nevadi …
Doplňuji:
sakra ..oznaceni v ankrte melo byt ANO muzes ji mit..

Alesh

Ano

Můžeš jezdit třeba se šlupkou od melounu, teda pokud ti už bylo víc jak 15 let. Jinak samozřejmě tyhle přilby jsou na taková ta městská kola, na U-rampu na in-line či skateboardy. Na normálním kole budeš vypadat jako exot. Jinak na kola se dělají i nádherné přilby přímo pro ženy.

danyy

Ano

Já žádnou helmu na kolo nenosím ale myslím že je to jedno jaký máš druh :)

Polaskova44

No, vzhledem k tomu, že helmy vyloženě nejsou povinné, tak můžeš mít podle mě jakoukoliv. Klidně třeba i stavební nebo hokejovou. :) Pamatuji si, že manžel jednou zkoušel jezdit na kole právě s hokejovou helmou z https://www.bau­erhockey.cz/hrac-helmy vypadal při tom opravdu vtipně. Účel to ale splnilo, tak proč ne, že? :)