zjentek

Můžu si doma sám přijmout svýho uprchlíka?

Řekněme, že jsem něco jako samaritán a že si uprchlíka sám vyberu, odněkud z EU přivezu a nebo si ho vyberu u nás v obci jen tak venku na chodníku, třeba, když nějaká sousedovic holčina uteče z domu a já ji taky přijmu do svýho bydlení.
Je takový postup legální? Výhody a nevýhody? Můžu si to řídit úplně sám, bez EU?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Můžeš, ale budeš si ho sám živit, šatit, pokud bude pěkná, tak můžeš i to vostatní :D

Další odpovědi
štamgast

Vzhledem k tomu, že otázku beru jako legraci, tak oplatím stejnou mincí: https://www.stre­am.cz/mezi-pulky/10009012-imigrant-do-kazde-domacnosti

anonym

můžeš a dělej si s ním co chceš. hlavně ho netahej sem na Odpovědi, jelikož by mě osobně jeho názory nezajímaly

zjentek

boreczech, no tak si kompjůtr omotej žiletkovým drátem a máš to.