zjentek

můžu si do hrudi taky nacpat silikon?

máme to my chlapi taky tak elastický jako ženský? Nebudou pak má ňadra moc tvrdá?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Neboj se, oni ti to dají až pod sval .-)))

Další odpovědi
Mapel

Jasně zkus to. Přechod na druhou orientaci je normální, tak se za to nestyď a konej.

anonym

Tvrdá nebudou – ale, seženeš podprsenku??
😉
Já bych se svým obvodem hrudníku asi musel dlouze shánět – zatím jsem ´viděl´ jen dvouciferná čísla…

anonym

A co tak silikon dospod bys nechtěl?

Mirdas

Jo a nejen do hrudi … !

_

Hamon

mowla: dva vyrazene armadni padaky to jisti.

zzzzz

mowlo na silikony se podprsenka nepotřebuje 🙂

anonym

Ne?
Já nevím – tady mi taky chybí osobní zkušenost, dokonce ani žádnou se silikony osobně neznám.
😉

zzzzz

🙂

zjentek

Mapel, jaká orientace, buď normální ..mě jenom napadlo, proč bych se pořád někde mezi lidmi prosil, jestli si to můžu pomačkat, když mám na to si vyrobit svoje ..něco jako v tý league of angels, jak to tady pořád dávaj :o

zzzzz

To ti petra dala ten milion pro bezdomovce? 🙂DDD
Tak to si za to můžeš nechat udělat i v@gínu a silikonové vycpávky do zadku. No je to dobrá investice, si představ kolik pak ušetříš za porno 😁

zjentek

..no a teď je tam místo league of angels toto: spletla si prášky a náhodou zhubla 12kg ..no tak to mě do toho zas přešla chuť :o

zzzzz

To je kočka, že. Já už se na ni nedívám, heč. Nikdo mi neporadil, jak se těch nechutných reklam mám zbavit, tak mám pravou stranu monitoru zakrytou 😁

cochee

Reklam se zbaviti snadno, jen je třeba jiný prohlížeč než MSIE.

zzzzz

Jo a nezapomeň si dokoupit čůrokap, ať si nenamočíš do bot .-)

zjentek

já si jej koupil, ale byl mně krátkej :o

zzzzz

Jo a nezapomeň si dokoupit čůrokap, ať si nenamočíš do bot .-)