BelLeVi

Můžu si depilovat nohy medem?

Mohu si na nohu normálně nanést med a strhnout to izolepou?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě to zkus. A potom nám o tom napiš.

Další odpovědi
www

Jistěže si můžeš nanést na nohy co je jen libo a shrnout třeba rýčem !
Podstatné je pouze to, je-li to pro daný účel prospěšné, na což se neptáš 😁

anonym

Ne…
Izolepa k medu nepřilne, takže med ti naopak vytvoří mezivrstvu – izolepou v takovém případě nestrhneš nic…
😁
Ale můžeš si pak med z nohou olízat – dosáhneš-li…
😉

anonym

Obyčejnou izolepou? 🙂 To nevim, tomi příjde dost drahá záležitost, zkus radši cukr s citronem, to je levnější, jestli teda chceš být „natural“, což ti chválim
Doplňuji:
Myslela jsem teda ten med, že je na to dost drahý

Lamalam

Můžeš, ale nebude to fungovat.