KamČůZeK

Můžu si dát přihlašku do 2. kola přijimacího řizení, když mám už na té škole zapisový lístek na jiném oboru?

Chci změnit obor :) Ale škola zůstava :)

Nejlepší odpověď
annas

Nejlíp Ti poradí ve škole. Záleží, o který obor je větší zájem, kde budeš mít větší šanci na přijetí. Určitě víš, že si můžeš podat tři přihlášky.

Další odpovědi
WeeBear

Stoprocentně to jde. Sama jsem si tím teď procházela, avšak zápisák zůstal na stejné škole. Pokud škola zůstává, stačí ti dojít si na sekretariát, říct si o zápisový lístek a na místě tro se sekretářkou vypiš, druhá kolonka je na první stáhnutí zápisového lístku, jen se tam přepíše obor. Myslím, že tam musí být i podpis jednoho z rodičů, tak vem mamku, nebo taťku s sebou :).