MrGandy

Můžu se zimními pneumatikami na STK?

Příští týden mě čeká STK a mám stále zimní penumatiky. Nehodlám měnit, jelikož v červenci jedu do oblasti, kde je povinná zimní výbava a ta je po celý rok. Nemám pak chuť se s někým hádat a tak je tam nechávám. Vím, že je povinnost zimních pneumatik v zimním daném období, letní již povinné nejsou, správně? Mohu na STK tedy zajet se zimními nebo s tím budou mít problém? Děkuji…

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano, já jsem byl také. Technik mi říkal, že je to škoda, já mu odpověděl, že jediné zimní mám s rozměrem, který je uveden v TP. Letní jsem měl nižší a tak by byl problém. Jen se pousmál a vše ok.

Další odpovědi
Drap

klidně můžeš se zimními.

kapka

Jestli mate místo pneumatik penumatiky, tak to je pru*er, to neprojde. :D :)

cukrar

Ano, bez problémů.

Mc Merkurion

…jsem na tom podobně,zimní jsou na zimu už sjeté, tak odjezdí léto, včetně STK…

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.