garnier

Můžu se zeptat, neznáte někdo nějaké gymnázium s humanitním zaměřením?

Ale aby to nebylo soukromé…

Nejlepší odpověď
klumprt

Třeba v Břeclavi, tam jsou vysazení na jazyky.

Další odpovědi
gecco

Gymnázium Tišnov…
😉
Máš recht, s takto položenou otázkou nemůžeš na obory, v nichž je potřeba přemýšlet, ani pomyslet…
😁

Klaproth

Ano, můžeš se zeptat. Znám.

Šidlo

no, ked neviete spracovať informácie, a vygoogliť si gymnáziá, tak tie humanitné vedy asi nie, však?

gecco, pri všetkej úcte, akože tlmočník, učiteľ v škôlke, archeológ odkedy nemusí rozmýšľať pri práci? či počítanie, technické myslenie a logické úvahy sú sú jediné formy myslenia?