Avatar uživatele
slecnahl

Múžu se zeptat,na plemeno psa (malého!) do bytu anižby pouštěl chlupy a smrděl?

Děkuji předem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 3448 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Neznám psa kterej by nepustil chlup.
Neznám ani psa kterej by neměl atypickou- vůni-nebo smrad, jak chceš.
Můj dogáč nesmrdí ale když prší a přídu dom tak to je síla. Když si prdne a to nekecám tak letím votvírat všechny vokna:-) děs běs, některý lidi taky smrděj:-(
Pes a to ti potvrděj pejskaři není jen procházka – krmení-radost.
Je to někdy až fuška,udržovat ho v čistotě ale dneska sou čampony pasty na zuby a takdál 🙂 No a já kdybych neměla dogáče tak du do čau-čauváka 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Chlupy pouští všichni psi (až na extrémně ´kudrnaté´, jimž je potřeba chlupy pečlivě vyčesávat).
Svým způsobem páchnou táké všichni psi.
___
Kup si plyšáka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jako první mě hned napadl jorkšírek, je jak stvořený pro život v bytě, je to gaučový povaleč 😁
http://jorksir-terier.webnode­.cz/news/srst-a-pece-o-ni/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
?????

jezevčík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

nesmrdící – kočku, nepouštící chlupy – naháče…ale ani s jedním nemůžeš chodit na cvičák…máš přemrštěné požadavky, to co ty hledáš prostě neexistuje .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jorkšír, ten chlupy nemá, takže nelíná ..a voní po čokoládě ..pokud zrovna neotevře mordu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jedině některý z několika druhů naháčů. Kařdý pes je však částečně cítit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gepik

Psi, kteří se stříhají (pudl, knírač atd.), línají mnohem méně než ostatní zvířata. Je tam opravdu výrazný rozdíl. Při úklidu po „normálním“ psu býval chumáč chlupů, po knírači mám jen několik chloupků. Pokud psa naučíš na potřebu chodit ven a budeš řádně pečovat o srst, pak nebude smrdět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rosie5

Doporučuji ti Čínského chocholatého psa (naháče) :) Chlupy nepouští a když ho budeš pravidelně koupat tak ani nesmrdí. Někdo tu psal, že s tim se nesmí na cvičkák-hloupost! Je to navíc velmi inteligentní plemeno. S mým Barneym chodím na cvičál, dogdancing, agility..
Naučí se těžký trik tak z za 3 dny a moje kámoška má border colii a té ten samý trik trvá třeba měsíc. Takže pokud chceš psa, který nepouští chlupy a nesmrdí a navíc chytrý doporučuji! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek