Múžu se zeptat,na plemeno psa (malého!) do bytu anižby pouštěl chlupy a smrděl?

Děkuji předem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Neznám psa kterej by nepustil chlup.
Neznám ani psa kterej by neměl atypickou- vůni-nebo smrad, jak chceš.
Můj dogáč nesmrdí ale když prší a přídu dom tak to je síla. Když si prdne a to nekecám tak letím votvírat všechny vokna:-) děs běs, některý lidi taky smrděj:-(
Pes a to ti potvrděj pejskaři není jen procházka - krmení-radost.
Je to někdy až fuška,udržovat ho v čistotě ale dneska sou čampony pasty na zuby a takdál :-) No a já kdybych neměla dogáče tak du do čau-čauváka :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Chlupy pouští všichni psi (až na extrémně ´kudrnaté´, jimž je potřeba chlupy pečlivě vyčesávat).
Svým způsobem páchnou táké všichni psi.
___
Kup si plyšáka.

Stříbrný

Jako první mě hned napadl jorkšírek, je jak stvořený pro život v bytě, je to gaučový povaleč :-DDD
http://jorksir-terier.webnode. cz/…

jezevčík

Stříbrný

nesmrdící - kočku, nepouštící chlupy - naháče...ale ani s jedním nemůžeš chodit na cvičák...máš přemrštěné požadavky, to co ty hledáš prostě neexistuje .-)

Zlatý

jorkšír, ten chlupy nemá, takže nelíná ..a voní po čokoládě ..pokud zrovna neotevře mordu

Zlatý

Jedině některý z několika druhů naháčů. Kařdý pes je však částečně cítit.

Bronzový

Psi, kteří se stříhají (pudl, knírač atd.), línají mnohem méně než ostatní zvířata. Je tam opravdu výrazný rozdíl. Při úklidu po "normálním" psu býval chumáč chlupů, po knírači mám jen několik chloupků. Pokud psa naučíš na potřebu chodit ven a budeš řádně pečovat o srst, pak nebude smrdět.

Doporučuji ti Čínského chocholatého psa (naháče) :) Chlupy nepouští a když ho budeš pravidelně koupat tak ani nesmrdí. Někdo tu psal, že s tim se nesmí na cvičkák-hloupost! Je to navíc velmi inteligentní plemeno. S mým Barneym chodím na cvičál, dogdancing, agility..
Naučí se těžký trik tak z za 3 dny a moje kámoška má border colii a té ten samý trik trvá třeba měsíc. Takže pokud chceš psa, který nepouští chlupy a nesmrdí a navíc chytrý doporučuji! :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 281
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.