Stříbrný

Můžu se zeptat co budete zejtra vařit?

Můžu se vůbec ptát ? To poznám za chviličku žejo?:DDD

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Právě jsem zavinula kuře, takže ho zítra jen vložím do trouby. Bude kuřecí roláda a zeleninový salát. Budu zavařovat švestky, tak asi ještě upeku koláč a odnesu ho na posezení do místní knajpy. V neděli je zavřeno, ale scházíme se tam v tento den jen štamgasti, každý přinese něco na stůl k zakousnutí, potom hospodský vezme harmoniku a zpíváme ...Občas tam zajdu a je to fajn. Je to snad jediná příležitost kdy mi nevadí "dechno" .

Další odpovědi:

Bronzový

Bruselské nudličky s rýží a druhé jídlo zeleninu s kýtou a bramborem.Pochopitelně v hospodě pro cca 100 lidí

Zlatý

Více méně klasika. Vývar, pečené, naložené vepřové koleno, bramboroý knedlík, zelí a zelninový salát.

Zlatý

Jestli to stihnu, tak krůtí řízky s brambory a okurkovým salátem nebo Soba nudle s bazalkovým pestem, parmazánem a ořechy. Uvidíme, protože na první mám chuť imrvére a na to druhé tak dva dny a navíc je to rychlovka. Ale manželovi "došlo" sladké, takže budu péct jablečný Tarte tatin - to vím určitě! :-)

ad jmhad: ty bruselské nudličky - to je toto? http://www.recepty.cz/…
Omluv mou zvědavost, ale nerada bych přišla o nějakou neznámou zajímavost.:-)

Pokročilý

salát s kuřecím masem :)

Zlatý

Tak to ještě nevím(zítra dám vědět),ale co vím,že za chvíli jedu s manželkou na tatarský biftek!
Doplňuji:
Tak tady je moje slíbená odpověď : Vývar,vepřové rolky ala šp. ptáčci s rýži.

Zlatý

hovězí na houbách s knedlíkem - či rýží
čočková polévka
buchty s mákem a švestkama
bábovka bez mouky

Stříbrný

Kotlety plněné nivou a k tomu květákovou "rýži".

Zlatý

Na oběd řízky (co by to bylo za neděli bez řízku?). Na večeři ještě nevím.

Skoro nikdy si neplánuji co si budu vařit k jídlu dnes natož zítra. Snažím se však přípravou jídla nestrávit více jak půl hodiny.
Doplňuji:
Vařím si méně než deset jídel a nejraději mám sladké pokrmy. Často sáhnu i po konzervě nebo čínské polévce.

Zlatý

K obědu si dám asi tradiční čtyři či pět hvězdiček a 100 gramů nějakého plátkového sýry. Snad nebude horko a sýr se mi nespeče jako nedávnou gumoví medvídci do jedné velké placky.
K večeři - jestli bude přes den vedro, tak asi ještě několik litrů vody. A se najde v ledničce. Už aby se ochladilo - kdo se v tom má pořád v tom slunci pohybovat.
Doplňuji:
No hvězdičky dneska nemám - práci jsem vzdal. Puňta mne ráno zas rozladil - kdo se má na něm má dřít a ještě o víkendu.
Ale asi si dám k obědu nějakou dobrou čokoládu . Ledničku jsem včera vyplenil.

Pokročilý

houno s mákem.

Diskuze k otázce

Stříbrný

redy

Příspěvek smazán administrátorem.

• Vložena před 1552 dny

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.