Muzu se zeptat?

Poucili jste se,ze svych chyb?Ja co se tyce vztahu,nevstupuji do stejne reky 2x,a stalo se mi,ze jsem u jine me chyby-zapomela na tu prvni.No nyni si uz davam hodne pozor.Vlastne mne moje chyby stresuji-a tak se jim snazim vyhnout.A u VAS?Diky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já to smé, snažím se co to jde, protože jsem jich nasekala dost. Často si je připomínám,abych na ně nezapomněla a náhodou je opět neudělala. Ale povahu člověk nezmění a některé děláme právě, díky své povaze. Jo chybami se člověk učí.

Další odpovědi:

Bronzový

Snažím se vycházet ze svých zkušeností a neudělat dvakrát stejnou chybu. Ale lidi mi nerozumí. Často nad tím, co pro mne bylo špatným krokem, mávnou rukou a jdou dál. Jenže ve mne to je a připadá mi to vážnější. Stačí, když mi někdo něco slíbí a nesplní. A dneska už se spoléhám jenom na sebe, snažím se nikoho o nic neprosit.

Zlatý

RIKA SE,ZE CHYBAMI SE CLOVEK UCI,ASI TO I PLATI.JA SI DNES RIKAM "MIT ZASE ,NACT,ALE S TEMI ZKUSENOSTMI CO MAM DNES"BOHUZEL NEBO BOHUDIK,CAS NEVRATIME.

Bronzový

Já se vědšinou z vlastních chyb neponaučím a stejně to udělám znovu.Pár věcí mě tedy od jistých věcí odradilo,ale to jsou spíš světlé vyjímky.

Zlatý

Nezdá se Vám děvčata,že kdyby nebyly chyby,tak bychom neměli co napravovat a život by byl rovný jako svíce,asi by nás takový život brzy přestal bavit,nebo ne?

Člověk je v podstatě nepoučitelný.
Jako malé dítě. Stále se mu říká:"Nesahej na ty kamna,jsou horká,spálíš se,uděláš si bebí".
Stejně si sáhne,spálí se a udělá si bebí.
Říká se tomu osobní zkušenost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3360
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1451
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1078
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.