Avatar uživatele
anonym

Muzu se zeptat?

Poucili jste se,ze svych chyb?Ja co se tyce vztahu,nevstupuji do stejne reky 2×,a stalo se mi,ze jsem u jine me chyby-zapomela na tu prvni.No nyni si uz davam hodne pozor.Vlastne mne moje chyby stresuji-a tak se jim snazim vyhnout.A u VAS?Di­ky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, anonym, Jahoda, BEAES, rynek878 před 5014 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já to smé, snažím se co to jde, protože jsem jich nasekala dost. Často si je připomínám,abych na ně nezapomněla a náhodou je opět neudělala. Ale povahu člověk nezmění a některé děláme právě, díky své povaze. Jo chybami se člověk učí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verka

Snažím se vycházet ze svých zkušeností a neudělat dvakrát stejnou chybu. Ale lidi mi nerozumí. Často nad tím, co pro mne bylo špatným krokem, mávnou rukou a jdou dál. Jenže ve mne to je a připadá mi to vážnější. Stačí, když mi někdo něco slíbí a nesplní. A dneska už se spoléhám jenom na sebe, snažím se nikoho o nic neprosit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

RIKA SE,ZE CHYBAMI SE CLOVEK UCI,ASI TO I PLATI.JA SI DNES RIKAM "MIT ZASE ,NACT,ALE S TEMI ZKUSENOSTMI CO MAM DNES"BOHUZEL NEBO BOHUDIK,CAS NEVRATIME.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já se vědšinou z vlastních chyb neponaučím a stejně to udělám znovu.Pár věcí mě tedy od jistých věcí odradilo,ale to jsou spíš světlé vyjímky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Nezdá se Vám děvčata,že kdyby nebyly chyby,tak bychom neměli co napravovat a život by byl rovný jako svíce,asi by nás takový život brzy přestal bavit,nebo ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Člověk je v podstatě nepoučitelný.
Jako malé dítě. Stále se mu říká:„Nesahej na ty kamna,jsou horká,spálíš se,uděláš si bebí“.
Stejně si sáhne,spálí se a udělá si bebí.
Říká se tomu osobní zkušenost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek