Muzu se zeptat?

Poucili jste se,ze svych chyb?Ja co se tyce vztahu,nevstupuji do stejne reky 2×,a stalo se mi,ze jsem u jine me chyby-zapomela na tu prvni.No nyni si uz davam hodne pozor.Vlastne mne moje chyby stresuji-a tak se jim snazim vyhnout.A u VAS?Di­ky

Nejlepší odpověď
BEAES

Já to smé, snažím se co to jde, protože jsem jich nasekala dost. Často si je připomínám,abych na ně nezapomněla a náhodou je opět neudělala. Ale povahu člověk nezmění a některé děláme právě, díky své povaze. Jo chybami se člověk učí.

Další odpovědi
verka

Snažím se vycházet ze svých zkušeností a neudělat dvakrát stejnou chybu. Ale lidi mi nerozumí. Často nad tím, co pro mne bylo špatným krokem, mávnou rukou a jdou dál. Jenže ve mne to je a připadá mi to vážnější. Stačí, když mi někdo něco slíbí a nesplní. A dneska už se spoléhám jenom na sebe, snažím se nikoho o nic neprosit.

iceT

RIKA SE,ZE CHYBAMI SE CLOVEK UCI,ASI TO I PLATI.JA SI DNES RIKAM "MIT ZASE ,NACT,ALE S TEMI ZKUSENOSTMI CO MAM DNES"BOHUZEL NEBO BOHUDIK,CAS NEVRATIME.

martina1

Já se vědšinou z vlastních chyb neponaučím a stejně to udělám znovu.Pár věcí mě tedy od jistých věcí odradilo,ale to jsou spíš světlé vyjímky.

rynek878

Nezdá se Vám děvčata,že kdyby nebyly chyby,tak bychom neměli co napravovat a život by byl rovný jako svíce,asi by nás takový život brzy přestal bavit,nebo ne?

anonym

Člověk je v podstatě nepoučitelný.
Jako malé dítě. Stále se mu říká:„Nesahej na ty kamna,jsou horká,spálíš se,uděláš si bebí“.
Stejně si sáhne,spálí se a udělá si bebí.
Říká se tomu osobní zkušenost.