Avatar uživatele
Registrovaný

Můžu se zaregistrovat na Úřad prace ve vedlejším okrese?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Stříbrný

Uchazeče o zaměstnání zaeviduje jenom pobočka ÚP,
kam žadatel spadá podle místa svého trvalého pobytu.

Teprve po zaevidování může v případě, že z vážného důvodu bydlí jinde,
požádat o zprostředkování zaměstnání pobočkou v místě skutečného pobytu.
(O změnu je nutné požádat pobočku příslušnou podle místa trvalého pobytu.)

Minimálně jednou nebo dvakrát budete muset navštívit pobočku, pod niž spadáte.
O zprostředkování jinou pobočkou můžete zkusit požádat hned při registraci.
[Nejsem si jista, jestli Vám budou moci vyhovět rovnou, je možné, že stejně bude nutná ještě jedna návštěva.]

Viz zákon o zaměstnanosti, § 28:
http://www.zakonyprolidi.cz/…

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 458
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.