zjentek

můžu se z rozežranosti přejíst tak, že mě při vykakání může bolet konečník?

Nejlepší odpověď
Drap

Můžeš se tak přejíst.

Další odpovědi
anonym

Když se málo pije, stolice je tuhá, pak má člověk pocit ¨, jako když tam jsou pecky ze švestek, střevo není z betonu, ty stěny se můžou poškodit a pak to bolí a pak jsou z toho hemoroidy.

arygnoc

etiópske deti vraj i z hladu pri vykakaní bolí konečník.
ale fundovanú odpoveď na to asi dá iba nejaký vriťolez.

;-Q

arygnoc

etiópske deti vraj i z hladu pri vykakaní bolí konečník.
ale fundovanú odpoveď na to asi dá iba nejaký vriťolez.

;-Q

anonym

On to chce tréning v posilování svěrače,ale když si dám ovesné vločky,tak v žaludku nabobtnají a pak když to jde ven je to stejné jako když to jde dovnitř.
U konečníku to končí a kde to začíná?ŽALUDEK!
když praskne tlakem žaludeční vřed,tak to bolet nemusí,ale budeme krvácet.

anonym

ne, to začíná v hlavě, jím to, co mi neublíží a tolik, abych se pořád cítila dobře