sendy123

Můžu se vzdát dědictví ve prospěch bráchů. Když jsem v insosveci?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne.
O tom zda se vzdát nebo přijmout dědictví rozhodne insolvenční správce.
Pokud byste se vzdal a následně by se to zjistilo, byl by váš úkon neplatný a navíc byste mohl čelit tr. oznámení.

Další odpovědi
Bičiště

Můžete, ale pouze se souhlasem vašeho insolvenčního správce. Ten ale souhlas stěží vydá.