Neonka

Můžu se spolehnout, že u nás letošní holomrazy vyhubí vajíčka slimáků ?

Nejlepší odpověď
anonym

Taky bych na to nespoléhala,jednou mě takhle vypekla klíšťata.

Další odpovědi
hanulka11

u nás holomrazy nejsou u nás leží sníh a slimáci jsou nezmaři ty přežijí i to chlazení v" mrazáku"

venkovan

Ne.

gurujara

Ano slimáčí vajíčka mrznou při –10 stupňů celsia, takže pokud u Vás bylo míň můžeš se spolehnout.

johana 56

Ne.U souseda ve skleníku už jeden zjistil,že tam roste salát.