zjentek

Můžu se skrze WWW nechat uvést do hypnotického stavu a své prožitky pak v hypnóze sdělovat vzdálenému „terapeutovi“?

Nejlepší odpověď
ivzez

Sice jsem ohodnotila vtipnou Geccovu odpověď,
ale ve skutečnosti je to jinak.

Seriózní terapeut (psycholog, psychiatr) léčebnou péči
„přes internet“ neprovozuje a před šarlatány jsem varovala
už v odpovědi na předchozí otázku ohledně hypnózy.

Další odpovědi
gecco

Jasně – koukni třeba na komunikaci na seznamkách – myslíš, že by bylo možné takové výplody napsat při plném vědomí??
😉

Zvonillka

Někdo tady asi usnul u počítače a praštil se do hlavičky (v tom lepším případě). V tom horším případě detekuji psychickou poruchu uživatelky, s potřebou sebezviditelňování. Někdo měl asi jako malý problémy…což?