zjentek

můžu se sem přihlásit z jedný domácnosti pod dvěma nicky..

..když z elektroniky mám doma jenom jeden laptop, kalkulačku a digitálky?

Nejlepší odpověď
anonym

Můžeš, ale porušuješ tím pravidla.

Další odpovědi
quentos

Proč se ptáš, když už to dávno děláš ;{))>
Můžeš, ale pokud se oba nicky přihlásí z téže IP adresy, nebudou moci jeden druhého palcovat ;{)>

Nevíteto?

A proč bys nemohl? 🙂

setapouch

Ano, muzes pouzit dva ruzne prohlizece Internetu. A pokud se nepletu, je zakazane zakladani vice profilu jen za ucelem ziskavani bodu, jinak to neni nic proti nicemu.

honza19hk

můžeš, v pravidlech je sice napsáno, že to je zakázané kvůli sbírání bodů, ale pokud ti o ně nejde tak asi ano,ale k čemu to je dobré nevím.To ti nestačí jedna přezdívka?

zjentek

quentos, ty vypadáš moudrej už podle obrázku hlavy, tak proč děláš dojem, jakože nemůžeš pochopit, že dělat todle taky, měl bych v tuto chvíli bodů už cirka jako ty

quentos

však to děláš jen tak občas, aby to nebylo tak nápadný…

zjentek

blbost ..já chci body hned!!!