Muzu se nejak dozvedet o clovekovi podle jeho cislo uctu? Kdyz jo tak jak?

Cislo uctu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Eště to tak !!!!!!!!

Další odpovědi:

Zlatý

Jako pamětník znalý systémové skladby účtů jen poznám, zda se jedná o staršího nebo mladšího majitele.

Stříbrný

pokud vím, tak bankovní instituce Ti sama o sobě nic sdělit nesmí. Jedině přes policii, pro kterou to v rámci vyšetřování může povolit soud.

Legálně ne - informace mohou získat pouze orgány činné v trestním řízení (PČR) při vyšetřování (odůvodněně).
Co chceš ´vyšpiónit´??
;-)

Pokročilý

Záznam o příchozí platbě obsahuje název protiúčtu. Ale třeba mBank ho v internetbankingu neuvádí, jen ve výpisu. A taky nevím, jestli si tam člověk může nebuo nemůže napsat, co chce, ale u bank, u kterých jsem byl (nebo jsem) to nikde nešlo, vždycky to bylo jméno a příjmení nebo obchodní firma, nechtěli mi tam napsat Darth Vader nebo J.P.Morgan nebo tak něco.

Bronzový

Jestli chápu správně dotaz, že chceš z čísla účtu zjistit jeho majitele, pak ano, ta možnost je. V případě nechtěného zaslání platby na cizí účet můžeš požádat o zjištění majitele účtu za účelem vyžádání platby zpět.

Pokročilý

Jistě, že dá. Protože banka musí vést i údaje dost citlivé o vlastníku účtu. takže účet může mít i jméno majitele. Pokud to není firma. Ale i tak se dá dohledat, protože za firmu někdo musí jednat.
A třeba, když se převádí z účtu na účet, tak je tam jméno i druhého majitele účtu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.