Avatar uživatele
pou

Muzu se nejak dozvedet o clovekovi podle jeho cislo uctu? Kdyz jo tak jak?

Cislo uctu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3710 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Eště to tak !!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Jako pamětník znalý systémové skladby účtů jen poznám, zda se jedná o staršího nebo mladšího majitele.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

pokud vím, tak bankovní instituce Ti sama o sobě nic sdělit nesmí. Jedině přes policii, pro kterou to v rámci vyšetřování může povolit soud.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Legálně ne – informace mohou získat pouze orgány činné v trestním řízení (PČR) při vyšetřování (odůvodněně).
Co chceš ´vyšpiónit´??
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
magorvkleci

Záznam o příchozí platbě obsahuje název protiúčtu. Ale třeba mBank ho v internetbankingu neuvádí, jen ve výpisu. A taky nevím, jestli si tam člověk může nebuo nemůže napsat, co chce, ale u bank, u kterých jsem byl (nebo jsem) to nikde nešlo, vždycky to bylo jméno a příjmení nebo obchodní firma, nechtěli mi tam napsat Darth Vader nebo J.P.Morgan nebo tak něco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Jestli chápu správně dotaz, že chceš z čísla účtu zjistit jeho majitele, pak ano, ta možnost je. V případě nechtěného zaslání platby na cizí účet můžeš požádat o zjištění majitele účtu za účelem vyžádání platby zpět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Jistě, že dá. Protože banka musí vést i údaje dost citlivé o vlastníku účtu. takže účet může mít i jméno majitele. Pokud to není firma. Ale i tak se dá dohledat, protože za firmu někdo musí jednat.
A třeba, když se převádí z účtu na účet, tak je tam jméno i druhého majitele účtu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek