maschin

Můžu se koukat na bondovku Dech života bez toho, aniž bych viděl ty předchozí?

Chtěl bych se podívat na Dech života (1987). Ale nevím, jestli se na to můžu koukat aniž bych viděl ty přechozí Bondovky.

Nejlepší odpověď
gecco

On ti to někdo zakazuje???
😁
„Bondovky“ jsou samostatnými filmy (příběhy) propojené jen některými postavami, nikoli dějem, klidně se na ně koukej v libovolném pořadí…

Další odpovědi
štamgast

Já jsem neviděl ani jednu bondovku (detektivky celkově mě nějak neberou) ale myslím si, že to jde.