samicek333

Můžu s tím něco udělat?

Ahoj, skoro každý večer venku slyším strašně kňučet psa, přijde mi, že to jde od sousedů, ale nejsem si tím jistá…hodně lidí v okolí má psy. Přijde mi, jakoby ho každý večer vyhodili na mráz, můžu s tím něco udělat?

Nejlepší odpověď
LaDy MuSiC

Ja bych si uši nezacpávala, protože by mi ho bylo líto. Můžeš se jít podívat třeba z okna nebo ven, čí pes to je a pak se optat nebo se podívat jak na tom ten pes je a co se mu každou noc děje. Pokud nic „nevypátráš“ tak ono to po čase přestane. Doufám :)

Další odpovědi
Babe

Jít ven a zařídit, aby nekňučel, nebo si zacpat uši.