cvrkl

Můžu s dcerou na vycházky, když jsme před týdnem leželi v nemocnici se salmonelózou?2 roky dcera

Salmonelóza

Nejlepší odpověď
martina1

Jestli máte strach,aby jste někoho nenakazili tak určitě ven můžete,ale v tomhle vedru nevím nevím,jestli bude mít náladu jít ven.Spíš jděte až hodně navečer a hodně ať pije.A žádnou zmrzlinu a chlebíčky:-)

Další odpovědi
panenka

ANO MŮŽETE S VAŠÍ DCEROU NA VYCHÁZKY DOPORUČILA BYCH VÁM ALE ZDRŽOVAT SE V TAKOVYCHTO HORKÁCH VE STÍNU A HLAVNĚ ABY MĚLA DOSTATEČNÝ PŘÍJEM TEKUTIN.

vecernice

Ven bych řekla,že ano.Tak nějak nenásilně,ale pokud ještě nemá negativní poslední výtěr ,tak s ní nechodˇte do společností.Jako je třeba dětské hřiště a pod.