Trolejbusek

Můžu řídit tuhle čtyřkolku ve 13 letech: http://www.ul­timateracing.cz/p_in­fo/7862-ctyrkolka-125-cc-hummer/

Je to …cc-hummer/ ale nechce mi to vzít

Píšou tam, že dětská, ale nevím jestli je to jako podle výkonu nebo podle toho, že na ni můžu

Děkuji předem všem za odpověď.

Nejlepší odpověď
huxa

Jelikož to má pohon kol řetězem, neměl bys na tom jezdit. Dále to tedy má výkon 5,9Kw a dle názvu to je stopětadváca?
Dle toho, co vím, tak bys měl mít řidičák B1, který je možný udělat od 17 let.

Další odpovědi
Blecha

Řídit ji můžeš, ale nesmíš na silnice a soukromé pozemky. Jinak na silnice s ní nebudeš moci legálně jet nikdy, jelikož nemá homologaci k silničnímu provozu.

www

Funkční odkaz dáš do dalšího políčka při pokládámí otázky.

huxa

Blecha-takže nikam… :)

Když už-můžeš jezdit pouze na svém pozemku nebo na cizím, kde ti to dovolí.