Kulpix

Můžu reklamovat reklamaci?

Např. Když se mi rrozlepí boty, dám je reklamovat. Pošlou mi nové. Ty se též rozlepí. Mám znovu právo na reklamaci?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano. Ale abych byl přesný uvedu jiný příklad.
Reklamuješ televizi, opravář vymění jeden díl-dříve elektronku, tak i na ten nový díl máš záruku.
Jiný příklad:
Necháš opravit televizi bez záruky, třeba 5 let starou. Opravář vymění jeden díl-elektronku, tak pouze na tento díl máš záruku. Výměnu samozřejmě platíš, ale pokud se vyměněný díl pokazí, reklamuješ jej.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě.