iwetax

Můžu reklamovat načnutou prošlou čokoládu?

Koupila jsem si čokoládu a nekoukala na datum spotřeby, až když jsem jí rozbalila a ochutnala tak jsem zjistila, že je stará. Datum spotřeby je 11.11.2010 a stála 25kč!!!

Nejlepší odpověď
tom004

25,– Kč nestojí žádnému prodejci za nějaké větší problémy.Při oboustraném slušném jednání,by výměna,případně vrácení hotovosti, mělo proběhnout v pohodě.