Tobi CZ

Můžu prodávat strouhanku přes internet?

Prodával bych strouhanku z bílého pečiva… asi 10 Kč za kg

Odpovědi
anonym

Můžeš, ale kdo by ji kupoval a za druhé, z čeho ta strouhanka je, že za 1 kg požaduješ tak směšnou částku!

ReHu, já přes internet prodávám klobásky, uzené maso, …(a takových nás je spousta) a neobávám se toho, co píšeš!

anonym

můžeš za jistých podmínek, ale já bych jí určitě nekoupil. není nic jednoduššího, než rozlomit tvrdej rohlík do mixéru a mám strouhanku čerstvou 🙂

lexx

co by ne…stačí ŽL, IČO, web

ReHu

Měl bys splnit hygienické předpisy.
Původ pečiva, zpracování, skladování, …
Jsi připraven na případnou kontrolu?
Hygieny nebo i ČOI.

ReHu

barbakan – pošli odkaz, mrknu. Třeba i okusím 🙂

anonym

ReHu, odkaz nepošlu nikomu se zdejších zaregistrovaných a z jakých důvodů se snad domyslíš! 🙂

ReHu

Do pošty 🙂.
Nemám s tím problém 🙂

anonym

Tys mne nepochopila!