Avatar uživatele
koník.

Můžu prodávat na Aukru a na jiných bazarových stránkách jednu věc najednou?

Co když se mi ozve více kupců z různých bazarů nebo z Aukra najednou? Komu to musím prodat? Jak se mi chce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elk před 4281 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nejpřísnější podmínky jsou na Aukru. Přečtěte si můj příspěvek v diskuzi

Jinak na bezplatných inzertních stránkách můžet prodat tomu, komu chcete, kdo jako první zareaguje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Jestli Ti někdo přihodí nebo věc koupí hned, tak ji musíš prodat na Aukru, jinak ztratíš kredit dobrého partnera tím, že dostaneš špatné hodnocení. Pokuď ale věc prodáš a zatím na aukru nikdo neprojevil zájem, tak ten prodej zrušíš, ale já bych takto neriskoval. Napsal bych kupci z jiného bazaru, že věc bude k mání až : a zadáš konec aukro aukce. Přečti si podmínky prodeje a nákupu na Aukru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lukasy

Tak prodávat mužeš, ale zaleži na podminkach toho serveru , ale abys pak nemusel někoho třeba odškodnit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Jedna uživatelka to dělá tak, že nabízí předmět na Aukro. Na jinou stránku vloží stejný inzerát s tím, že předmět je blokovaný do určitého data (až skončí na Aukro – zde musíte vážný důvod pro zrušení).

před 4281 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Na Aukro platíte poplatek. Třeba inzerce na Bazosi je zdarma. Chce to dobře rozmyslet. Na Aukro můžete dát věc do aukce (čekáte, zda někdo přihodí do stanoveného data) nebo prodat rovnou. Pokud prodáváte rovnou bez přihazování, je vhodnější nabízet na jiníé stránce.

před 4281 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování