Pokročilý

Můžu prodávat na Aukru a na jiných bazarových stránkách jednu věc najednou?

Co když se mi ozve více kupců z různých bazarů nebo z Aukra najednou? Komu to musím prodat? Jak se mi chce?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejpřísnější podmínky jsou na Aukru. Přečtěte si můj příspěvek v diskuzi

Jinak na bezplatných inzertních stránkách můžet prodat tomu, komu chcete, kdo jako první zareaguje.

Další odpovědi:

Stříbrný

Jestli Ti někdo přihodí nebo věc koupí hned, tak ji musíš prodat na Aukru, jinak ztratíš kredit dobrého partnera tím, že dostaneš špatné hodnocení. Pokuď ale věc prodáš a zatím na aukru nikdo neprojevil zájem, tak ten prodej zrušíš, ale já bych takto neriskoval. Napsal bych kupci z jiného bazaru, že věc bude k mání až : a zadáš konec aukro aukce. Přečti si podmínky prodeje a nákupu na Aukru.

Pokročilý

Tak prodávat mužeš, ale zaleži na podminkach toho serveru , ale abys pak nemusel někoho třeba odškodnit.

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Jedna uživatelka to dělá tak, že nabízí předmět na Aukro. Na jinou stránku vloží stejný inzerát s tím, že předmět je blokovaný do určitého data (až skončí na Aukro - zde musíte vážný důvod pro zrušení).

Zlatý

annas

Na Aukro platíte poplatek. Třeba inzerce na Bazosi je zdarma. Chce to dobře rozmyslet. Na Aukro můžete dát věc do aukce (čekáte, zda někdo přihodí do stanoveného data) nebo prodat rovnou. Pokud prodáváte rovnou bez přihazování, je vhodnější nabízet na jiníé stránce.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.