koník.

Můžu prodávat na Aukru a na jiných bazarových stránkách jednu věc najednou?

Co když se mi ozve více kupců z různých bazarů nebo z Aukra najednou? Komu to musím prodat? Jak se mi chce?

Nejlepší odpověď
annas

Nejpřísnější podmínky jsou na Aukru. Přečtěte si můj příspěvek v diskuzi

Jinak na bezplatných inzertních stránkách můžet prodat tomu, komu chcete, kdo jako první zareaguje.

Další odpovědi
Elk

Jestli Ti někdo přihodí nebo věc koupí hned, tak ji musíš prodat na Aukru, jinak ztratíš kredit dobrého partnera tím, že dostaneš špatné hodnocení. Pokuď ale věc prodáš a zatím na aukru nikdo neprojevil zájem, tak ten prodej zrušíš, ale já bych takto neriskoval. Napsal bych kupci z jiného bazaru, že věc bude k mání až : a zadáš konec aukro aukce. Přečti si podmínky prodeje a nákupu na Aukru.

Lukasy

Tak prodávat mužeš, ale zaleži na podminkach toho serveru , ale abys pak nemusel někoho třeba odškodnit.

annas

Jedna uživatelka to dělá tak, že nabízí předmět na Aukro. Na jinou stránku vloží stejný inzerát s tím, že předmět je blokovaný do určitého data (až skončí na Aukro – zde musíte vážný důvod pro zrušení).

annas

Na Aukro platíte poplatek. Třeba inzerce na Bazosi je zdarma. Chce to dobře rozmyslet. Na Aukro můžete dát věc do aukce (čekáte, zda někdo přihodí do stanoveného data) nebo prodat rovnou. Pokud prodáváte rovnou bez přihazování, je vhodnější nabízet na jiníé stránce.